ELISpot w Twoim laboratorium - pierwsze wyniki już za 2 miesiące!

ELISpot (Enzyme-Linked ImmunoSpot Assay) staje się coraz bardziej uznanym narzędziem w nowoczesnej medycynie i biotechnologii. Trudno dziś sobie wyobrazić nowoczesne badania w immunologii, alergologii, bakteriologii czy onkologii bez ELISpot-u. Misją naszej firmy jest udostępnienie tej nowoczesnej metody wszędzie tam, gdzie jest niezbędna.

Byliśmy przy narodzinach polskiego ELISPOT-u → to nie przechwałka, sprawdź fakty!

Dotychczas w wielu laboratoriach barierą w zastosowaniu techniki ELISpot był wysoki koszt wdrożenia. Dzięki naszym rozwiązaniom to nie stanowi już problemu! Teraz możesz wypróbować tę nowoczesną metodę bez ponoszenia wysokich kosztów na zakup aparatury. Szybko i profesjonalnie zeskanujemy Twoje płytki, a wyniki otrzymasz pocztą elektroniczną w postaci pliku danych. Oferujemy również doradztwo przy analizie i interpretacji uzyskanych wyników.

Na etapie wdrażania metody w Twoim laboratorium, pomożemy Ci dobrać odczynniki i opracować metodykę badań, przeprowadzimy szkolenia personelu. Gdy już przekonasz się o przydatności ELISpot-u w Twoich badaniach, dostarczymy Ci rozwiązania niezbędne do osiągnięcia samowystarczalności tak, abyś mógł dalej rozwijać tę metodę stosownie do swoich potrzeb. Sprawdź nasze referencje!

Polecamy pierwszy polski artykuł przeglądowy na temat ELISPOT-u.

Interesujące? Zapraszamy do kontaktu.

© Radosław Śpiewak (kontakt).
Ta strona jest częścią serwisu ELISpot.pl
Strona utworzona 28 września 2005, ostatnia aktualizacja 3 grudnia 2009.
Koniecznie zapoznaj się z zastrzeżeniem praw autorskich!

English In English